یخچال فریزر 35 فوت دیپوینت مدل T7

  • سیستم ذوب برفک اتوماتیک هوشمند

  • سیستم گردش هوای داخلی اجباری(فن دار)

  • یخچال و فریزر بدون برفک

  • حالتهای انجماد سریع و سرمایش سریع

دیپوینت

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

یخ ساز دستی متحرک
فرقی نمی کند که شما تدارک یک مهمانی را دیده اید و یا قصد لذت بردن از یک نوشیدنی خنک را در یک روز گرم دارید , وقتی که به یخ نیاز دارید , فقط به سراغ یخ ساز دستی متحرک دیپوینت بروید. که متشکل از قطعه ایست که با چرخاندن آن به صورت ساعتگرد , یخ ها به داخل محفظه ی زیرین می ریزند و با خارج کردن محفظه میتوانید از آن ها استفاده کنید.
 دستگیره درب
دستگیره نوآورانه و منحصر به فرد دیپوینت , سادگی بی حد و مرزی را برای باز کردن درب محصول ما به ارمغان می آورد. در حقیقت آنقدر ساده که حتی کودک شما هم می تواند انجامش دهد. بدون هیچ فشار اضافه ای!
 ذخیره بیشتر
هرگز نگران فضای محصول برای نگه داری مواد غذایی خود نباشید. محصول ما با طراحی فوق العاده خود و با حداکثر کردن فضای قفسه ها و کشو ها امکان نگه داری کالاهای بیشتر را به شما می دهد.
 نمایشگر
کنترل تنظیمات خود را با نمایشگر جذاب دیپوینت به دست بگیرید. تنظیمات دما را تغییر دهید یا سیستم انجماد سریع را برای سرعت بخشیدن به انجماد مواد غذایی  خود روشن کنید. همچنین شما میتوانید برای جلوگیری از دسترسی کودکان به تنظیمات نمایشگر , از امکان قفل تنظیمات استفاده کنید.
 جریان هوای چندگانه
به کمک سیستم جریان هوای چندگانه , هوای خنک در هر گوشه ای از یخچال تامین می شود.
 متعادل کننده رطوبت
دریچه متعادل کننده رطوبت دارای ساختاری است که رطوبت میوه ها و سبزیجات را به شکل فوق العاده ای حفظ می کند و آن ها را تازه تر و برای مدت بیشتری نگه می دارد.
 سبد های درب
سبدهای قابل تنظیم محصولات دیپوینت , قابلیت نگه داری هر اندازه ای از بطری ها و یا شیشه ها را در خود دارد و ما در طراحی این محصول با ارتقای فضای سبدهای درب , نیاز به نگه داری این نوع کالا ها را برطرف کرده ایم.
 آبسردکن
از سادگی استفاده از آبسرکن محصولات دیپوینت لذت ببرید. استفاده از سیستم آبسردکن دیپوینت , بهترین راه برای لذت بردن از یک لیوان آب خنک است.
 داخلی LED
LED داخلی شگفت انگیز و با طراحی زیبای دیپوینت , در هر لحظه به شما درخشندگی فوق العاده ای هدیه می دهد و یافتن مواد غذایی دلخواهتان تا به حال به این اندازه آسان نبوده است! همچنین این LED گرمای بسیار کمتری نسبت به سیستم های روشنایی دیگر ساطع می کند و عمری بسیار طولانی دارد.
فضای چند کاره
همیشه به خاطر داشته باشید که فضای محصولات به صورت حجم غیر مفید به شما گفته می شود ولی دیپوینت با قرار دادن تانک آبسردکن در درب , حجم مفید محصول را به حداکثر خود رسانده است و شما قادر خواهید بود از تمام فضای قفسه های خود به راحتی استفاده کنید. همچنین شما میتوانید از فضای تانک آبسردکن به نحوی دیگر و برای قرار دادن مواد غذایی دلخواهتان استفاده کنید.
فیلتر بهداشتی
 مرحله سیستم حفاظت بهداشتی , در هر لحظه هوای تازه را به گردش در می آورد و این سیستم 99.99% همه ی باکتری ها را از بین می برد. این فیلتر بهداشتی دارای یک عملکرد فوق العاده قدرتمند در پاک سازی و از بین بردن بوهای ناخوشایند به کمک 4 مرحله سیستم فیلترینگ است و در کاهش سطح ذرات معلق , قارچ ها , باکتری های مضر و همچنین بوهای ناخوشایند درون یخچال بسیار موثر عمل می کند.
ارتفاع:۱۸۴۰ (میلی متر) عرض:۸۶۰ (میلی متر) عمق :۷۳۰ (میلی متر)
حجم مفید یخچال:۳۸۳ لیتر حجم مفید فریزر :۱۷۵ لیتر حجم مفید محفظه سرد:۴۲ لیتر
دستی
3
2
2
557 (کیلووات /سال)
A
عایق سیکلوپنتان , جریان هوای چندگانه , LED داخلی

مشخصات کلی

گرید انرژیA

گنجایش و ابعاد

ابعادارتفاع:۱۸۴۰ (میلی متر)
عرض:۸۶۰ (میلی متر)
عمق :۷۳۰ (میلی متر)
ظرفیتحجم مفید یخچال:۳۸۳ لیتر
حجم مفید فریزر :۱۷۵ لیتر
حجم مفید محفظه سرد:۴۲ لیتر

امکانات

یخسازدستی
سیستم سرد کننده سریع
آبریز
آنتی باکتریال
اخطار بازماندن درب

مشخصات فنی

نوفراست (بدون برفک)
توان برق مصرفی557 (کیلووات /سال)

مشخصات یخچال

تعداد طبقات یخچال3
تعداد کشو یخچال2

مشخصات فریزر

تعداد طبقات فریزر2

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتعایق سیکلوپنتان , جریان هوای چندگانه , LED داخلی