یخچال فریزر دوو ETM-2400

نام برند: دوو
سایز 24 فوت
فریزر بالا
با ضمانت نامه انتخاب سرویس

دوو

افزودن به لیست دلخواه

یخچال فریزر دووETM-2400

معرفی محصول

سریDETM-2400 این شرکت گنجایشی بزرگ دارند و رتبه انرژی آن‌ها A+ است. رتبه انرژی این یخچال و فریزرها در حالی A+ است که تمامی سایدبای‌سایدهای این شرکت نتوانسته‌اند رتبه‌ای بهتر از A کسب کنند. لازم به توضیح است که این سری در سه مدل بارنگ‌های سفید براق، سفید چرمی و بدنه استیل در بازار قابل تهیه است.
شرکت دوو برای معرفی این سری روی سه ویژگی تاکید داشته است. طراحی زیبا، قدرت و مصرف انرژی کم. کمپرسورهای مورداستفاده در سری DETM-2400، مثل سایدبای‌سایدهای این شرکت از نوع HE با مصرف انرژی پایین است و رتبه انرژی A+ به‌وضوح نشان‌دهنده کم‌مصرف بودن این سری از یخچال‌فریزرهای شرکت دوو است.
خوشبختانه سریDETM-2400 دوو چیز زیادی از سایدبای‌سایدهای این شرکت کم ندارد و باقیمتی پایین‌تر شما را صاحب یخچال و فریزری سطح بالا می‌کند. این سری در قسمت آبریز به یک صفحه‌نمایش فوق‌العاده زیبا مجهز شده است. همچنین نوردهی داخلی آن توسط لامپ‌های LED صورت می‌پذیرد.
از دیگر موارد قابل اشاره در مورد این سری از یخچال و فریزرهای شرکت دوو می‌توان به سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی، گردش چندگانه هوا و شیشه‌های ضد شوک حرارتی اشاره کرد.

یخچال فریزر دووETM-2400

ارتفاع 1760mm عمق با درب 728mm عرض 730mm
24 فوت
دستی
سفید-استیل
A+
مجهز به نسل جدید کمپرسورهای کم مصرف،سامانه کاملا بدون برفک،124 ماه ضمانت کمپرسور،سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی،محفظه ویژه نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی،قفسه های محکم مجهز به شیشه های ضد شوک حرارتی

مشخصات کلی

رنگسفید-استیل
گرید انرژیA+

گنجایش و ابعاد

ابعادارتفاع 1760mm
عمق با درب 728mm
عرض 730mm
ظرفیت24 فوت

امکانات

یخسازدستی
آنتی باکتریال

مشخصات فنی

حفاظت در برابر نوسان برق

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتمجهز به نسل جدید کمپرسورهای کم مصرف،سامانه کاملا بدون برفک،124 ماه ضمانت کمپرسور،سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی،محفظه ویژه نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی،قفسه های محکم مجهز به شیشه های ضد شوک حرارتی