ماشین لباسشویی 8 كیلویی پاكشوما مدل TFI-83404 WT

  • نوع موتور:اینورتر
    قابلیت برنامه ریزی:دارد
    رتبه انرژی:A++
    سرعت چرخش موتور:1400
پاکشوما

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

ماشین لباسشویی جدید اینورتر 8 کیلویی پاکشوما مدل TFI-83404 WT  از جمله محصولات جدید پاکشوماست که به دلیل داشتن قابلیت افزودن البسه در حین شستشو، قطعا مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

این لباسشویی 8 کیلویی از یک موتور اینورتر 1400 دور در دقیقه بهره برده که باعث کاهش میزان مصرف انرژی آن شده؛ به گونه ای که باعث شده گرید انرژی آن A++ گردد و از این رو قطعا از نظر اقتصادی بسیار به نفع اقتصاد خانوار خواهد بود.

16 برنامه گوناگون شستشوی این مدل ماشین لباسشویی، طیف وسیعی از آپشن های شستشو برای انواع البسه با جنس ها و رنگ های مختلف را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. به عبارت دیگر با این تنوع در برنامه ها دیگر نیازی به تنظیمات دستی ماشین باقی نمی ماند.

نمایشگر بزرگ و با کیفیت، از جمله دیگر مشخصه های بازر و برجسته مدل 83404 پاکشوماست که به شما اجازه می دهد تمامی فعالیت های ماشین لباسشویی 803404 را به راحتی زیر نظر داشته و کنترل نمایید.

اما مهمترین و کاربردی ترین ویژگی این مدل که آن را از بسیاری از دستگاه های مشابه متمایز می سازد، قابلیت افزودن البسه در حین شستشو است که به آن اصطلاحا Add Garment گفته می شود. قابلیت پیش شستشوی البسه (Pre Wash)، قابلیت شستشوی سریع(Quick Wash) و قابلیت تاخیر در آغاز زمان شستشو (Time Delay) از دیگر قابلیت های این مدل بوده که باعث شده اند بسیاری از نیازهای مصرف کننده تحت پوشش قرار گیرد.

در مجموع موتور اینورتر و تکنولوژی به کار رفته در ساخت این مدل باعث شده که کارکردی کاملا بی صدا و لرزش داشته و شستشوی دلچسب و با کیفیتی را برای خریدار خود به ارمغان آورد.

این دستگاه نیز مانند سایر لباسشویی های تمام اتوماتیک پاکشوما، دارای گارنتی 24 ماهه پاک سرویس بوده که خود نقطه اتکایی برای خرید آن به حساب می آید.

عمق:495 ارتفاع:850 پهنا:595
8کیلوگرم
A++
ماشین لباسشویی و خشک کن قابلیت غوطه ور شدن دیگ الماسه جدید تعداد شیرهای ورودی آب:شیر گرم - سرد

مشخصات کلی

گرید انرژیA++

گنجایش و ابعاد

ابعادعمق:495
ارتفاع:850
پهنا:595

امکانات

درب عریض
قابلیت افزودن لباس حین کار
موتور دیجیتال اینورتر
ظرفیت شست و شو8کیلوگرم

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتماشین لباسشویی و خشک کن
قابلیت غوطه ور شدن
دیگ الماسه جدید
تعداد شیرهای ورودی آب:شیر گرم - سرد