ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR

ماشین ظرف‌شویی «بوش»، مدل «SMS69M02IR» از ظرف‌شویی‌های محبوب در بین خریداران به حساب می‌آید. این ماشین با ظرفیتی مناسب، برای شستن ظروف تا 14 نفر کارآمد است. برنامه‌های شست‌وشوی متنوع مدل SMS69M02IR برای تمیزکردن انواع ظروف کاربرد دارد.

بوش

افزودن به لیست دلخواه

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR

امکانات و سیستم ها

ماشین ظرف‌شویی «بوش»، مدل «SMS69M02IR» از ظرف‌شویی‌های محبوب در بین خریداران به حساب می‌آید. این ماشین با ظرفیتی مناسب، برای شستن ظروف تا 14 نفر کارآمد است. برنامه‌های شست‌وشوی متنوع مدل SMS69M02IR برای تمیزکردن انواع ظروف کاربرد دارد. صدای بسیار کم این ماشین ظرف‌شویی هیچ مزاحمتی ایجاد نکرده و حتی در طول میهمانی‌ها نیز بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. نیاز کم این دستگاه به آب برای شست‌وشوی باکیفیت ظروف، باعث شده تا انرژی و آب هدر نرود و کارایی دستگاه بالاتر رود. برای شست‌وشو می‌توان از پودر یا قرص‌های مخصوص ماشین‌های ظرف‌شویی استفاده کرد و درصورتی‌که نمک یا مایع جلادهنده کاهش یابد با نشانگر LED به کاربر اطلاع داده می‌شود. این ماشین از قابلیت Extra Dry نیز برای خشک‌کردن کامل ظروف بهره می‌برد. سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی ظروف، از دیگر امکانات افزاینده‌ی راندمان دستگاه است. بوش تولید و عرضه‌کننده‌ی لوازم‌خانگی برتر در سراسر جهان است. این شرکت از دیرباز با نوآوری‌های خود و ترکیب آن‌ها با مواد مرغوب، محصولات کاربردی و باکیفیتی را روانه‌ی بازار و خانه‌های مردم کرده است.

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS69M02IR

ارتفاع850 میلی متر عمق600 میلی متر پهنا600 میلی متر
13نفره
سفید
A++
نشانگر LED میزان نمک و جلادهنده،دارای حسگر آکوا (Aqua sensor)،نمایش گر زمان،سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی،افزودن زمان خشک کن (Extra Dry)

مشخصات کلی

رنگسفید
گرید انرژیA++

گنجایش و ابعاد

ابعادارتفاع850 میلی متر
عمق600 میلی متر
پهنا600 میلی متر
ظرفیت13نفره

امکانات

آنتی باکتریال
قفل کودک

مشخصات فنی

حفاظت در برابر نوسان برق

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتنشانگر LED میزان نمک و جلادهنده،دارای حسگر آکوا (Aqua sensor)،نمایش گر زمان،سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی،افزودن زمان خشک کن (Extra Dry)