ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141 ، یک محصول باکیفیت و کارآمد است. امروزه ماشین‌های ظرف‌شویی جزیی از وسایل ضروری منازل شده‌اند. این ماشین در رده ماشین ظرف‌شویی‌های مبله دسته‌بندی می‌شود و ظرفیت آن 13 نفره است. میزان مصرف انرژی این دستگاه بسیار پایین بوده و توانسته این محصول باکیفیت را در رده A+ قرار دهد.

سامسونگ

افزودن به لیست دلخواه

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141

امکانات و سیستم ها

دکمه «شستشوی بهداشتی» با ضدعفونی کردن ظروف، آلودگی باکتریایی آن‌ها را به حداقل رسانده و خیال مصرف کننده را از بهداشتی شسته شدن ظروف راحت می کند. در مرحله پایانی آبکشی، دمای آب به بیش از 70 درجه سانتی‌گراد می‌رسد و  برای چند دقیقه در همان دما باقی می ماند؛ در نتیجه ظروف کاملا بهداشتی و تمیز خواهند شد.

D141

گزینه «شستشوی سفارشی یک ساعته» این امکان فراهم می‌سازد تا ظروف خود را بسیار سریع‌تر شسته و خشک نمایید. در صورتی که تعداد کمی ظروف دارید که آنقدرها هم کثیف نیستند و نیاز به شستشوی آن‌چنانی ندارند، این برنامه مناسب است.

D-141

یک چرخه ی شستشو خودکار این اطمینان را فراهم می‌سازد که ظروف به اندازه کافی تمیز خواهند شد. یک سنسور برای سنجش کدورت و مقدار کثیفی ، میزان ذرات غذای باقی‌مانده را تشخیص خواهد داد و به طور خودکار مدت زمان شستشو، آبکشی و خشک کردن را متناسب با آن‌ها تنظیم خواهد کرد، در نتیجه حداقل آب و انرژی مصرف خواهد شد و صرفه جویی و افزایش راندمان حاصل می شود.

141

 

مرحله نهایی «محو اثر انگشت» این اطمینان را بوجود می‌آورد که تمامی لکه‌ها از ظروف تمیز خواهند شد. این مرحله شستشوی سطحی خاص از باقی ماندن اثرات انگشت و سایر لکه‌ها بر روی ظروف جلوگیری می‌کند و حتی در صورت مشاهده، لکه ها به راحتی از بین خواهند رفت.

141D

ماشین ظرفشویی سامسونگ مدل D141

A+

مشخصات کلی

گرید انرژیA+