ساید بای ساید 27 فوت اسنوا S8-2261

  • کمپرسور Inverter Digital
  • یخساز فوق باریک
  • مصرف انرژی +A
  • سامانه سرمایش هوشمند
اسنوا

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

افزودن به لیست دلخواه

22 قلم

ساید بای ساید اسنوا S8-2261

ساید بای ساید سری هارمونی

یخچال و فریزر های اسنوا در مدل ها و طرح های متنوعی تولید شده اند که یکی از مدل‌ها ساید بای ساید اسنوا S8-2261 است تا تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهند. در این میان ساید بای ساید های سری هارمونی یکی از جدیدترین یخچال فریزرهای این شرکت می باشد. محصولات این سری دارای امکانات و قابلیت های قابل توجهی است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است.

 

کمپرسور Inverter Digital

در ساید بای ساید اسنوا S8-2261 با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می یابد. جالب این که شرکت های پیشرو که از این موتور استفاده می‌کنند بین ۱۰ تا ۲۰ سال دستگاه را گارانتی می‌کنند که این یک موقعیت عالی برای مصرف‌کنندگان است.

 

سیستم سرمایش هوشمند ( Smart Cooling )

این سیستم در ساید اسنوا دارای حسگرهای شش گانه هوشمند تشخیص دما میباشد، و به صورت کاملا اتوماتیک سرمایش پایدار و یکنواختی را برای یخچال ایجاد میکند. مانیتور هوشمندانه سرمایش یخچال از نوسانات دمایی کاسته و باعث میشود مواد غذایی در دمایی یکنواخت تازگی و مطلوبیت خود را حفظ نمایند

27 فوت
A+
لزوم اتصال به شیر آب: برای تولید یخ و آب سرد سیستم هوشمند سرمایش دوگانه طراحی استاندارد و حمل آسان

مشخصات کلی

گرید انرژیA+

گنجایش و ابعاد

ظرفیت27 فوت

امکانات

آبریز
اخطار بازماندن درب

مشخصات فنی

نوفراست (بدون برفک)

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتلزوم اتصال به شیر آب: برای تولید یخ و آب سرد
سیستم هوشمند سرمایش دوگانه
طراحی استاندارد و حمل آسان