ساید بای ساید دوو 3315

  • مشخصات کلي :نمودار مصرف انرژي: A - اطلاعات نوع يخچال: ساید بای ساید - طبقه بندي رنگي: استيل
  • گنجايش و ابعاد : گنجايش به فوت: 32 فوت - ارتفاع: 1808 ميلي‌متر - عمق با درب: 890 ميلي‌متر - پهنا: 928 ميلي‌متر
  • مشخصات يخچال : داراي لامپ يخچال- داراي سيستم سرد کننده سريع
  • مشخصات فريزر : داراي يخساز خودکار
دوو

افزودن به لیست دلخواه

ساید بای ساید دوو 3315

معرفی محصول

سري مجستاي شرکت دوو يکي از زيباترين سايدباي‌سايدهاي قابل تهيه در بازار فعلي است. خود شرکت سازنده هم براي معرفي اين سري ازجمله طراحي زيبا، تکنولوژي پيشرفته استفاده کرده است. اين سري هرچند ازلحاظ تکنولوژي و ويژگي‌هاي به‌کاررفته مدلي سطح مياني محسوب مي‌شود، اما در مبحث طراحي به موفقيت کامل رسيده است. اين سايدباي‌سايد در سه مدل GW بارنگ سفيد براق، LW بارنگ سفيد چرمي و ST با بدنه استيل به بازار عرضه‌شده تا بتواند تمامي سلايق را پوشش دهد. همچنين لازم به ذکر است که سايدباي‌سايد مجستاي 32 فوتي ارتفاعي 1.8 متري دارد و پهناي آن 92 سانتي‌متر است.
شرکت دوو در سري مجستا از کمپرسورهاي کم‌مصرف HE استفاده کرده تا رتبه انرژي A روي برچسب انرژي اين محصول نقش ببندد. از ويژگي‌هاي اين سري مي‌توان به سيستم روشنايي LED آن اشاره داشت که البته در محصولات اين‌چنيني به استاندارد تبديل‌شده است. علاوه بر اين سرتاسر فضاي داخلي به حس‌گرهاي حرارتي مجهز شده تا در هرلحظه دماي بخش‌هاي مختلف يخچال و فريزر کنترل شود.
اين سايدباي‌سايد مثل ساير محصولات اين رده به آب‌سردکن و يخ‌ساز خودکار مجهز شده و مخزن يخ‌ساز آن نيز برخلاف توليدات اخير شرکت‌هاي مطرح روي در آن سوار نشده است. بنابراين حذف يکي از طبقات فريزر اين سايدباي‌سايد زيبا را مي‌توان به‌عنوان يکي از معايب طراحي آن در نظر گرفت.
از ديگر ويژگي‌هاي قابل اشاره در مورد اين محصول مي‌توان به وجود فيلتر ضد بو، نوار دور در ضد باکتري قابل تعويض، قفسه‌هاي متحرک فريزر و وجود محفظه Magic Cool در آن اشاره کرد.

ساید بای ساید دوو 3315

ارتفاع 1808 ميلي‌متر عمق با درب 890 ميلي‌متر پهنا 928 ميلي‌متر
32 فوت
استیل
A
مجهز به نسل جديد کمپرسورهای پربازده با 20% صرفه جویی بيشتر در مصرف انرژی،نوار درزگير آنتي باكتريال با قابليت تعويض،چشم الكترونيك هوشمند (جهت كاهش مصرف انرژي)،كنترل ديجيتال هوشمند

مشخصات کلی

رنگاستیل
گرید انرژیA

گنجایش و ابعاد

ابعادارتفاع 1808 ميلي‌متر
عمق با درب 890 ميلي‌متر
پهنا 928 ميلي‌متر
ظرفیت32 فوت

امکانات

سیستم سرد کننده سریع
آبریز
آنتی باکتریال
برنامه فعال سازی آنزیم

مشخصات فنی

حفاظت در برابر نوسان برق

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتمجهز به نسل جديد کمپرسورهای پربازده با 20% صرفه جویی بيشتر در مصرف انرژی،نوار درزگير آنتي باكتريال با قابليت تعويض،چشم الكترونيك هوشمند (جهت كاهش مصرف انرژي)،كنترل ديجيتال هوشمند