بخاری گازسوز بدون نیاز به دودكش آبسال مدل 481

  • مشخصات کلی فضای قابل گرمایش: 110 مترمکعب
  • مشخصات کلی نیاز به دودکش: ندارد
  • مشخصات کلی سیستم ایمنی خاموش کن خودکار: دارد 
  • مشخصات کلی عملکرد فن : دارد
  • مشخصات کلی نوع سوخت: گاز شهری
آبسال

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

بخاری آبسال بدون دودکش 481
بخاری بدون دودکش مدل 481 با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی سوخت و بهینه‌سازی انرژی در دنیا تحت لیسانس ایران – ژاپن ساخته شده است. شرکت آبسال به اولین سازنده بخاری بدون دودکش در ایران است که عملکرد بی‌نظیر این بخاری را تضمین کرده است که شما با خیالی راحتی در منزل، محل کار و ... با ایمنی کامل این دستگاه را مورد استفاده قرار دهید.

مشعل بخاری آبسال مدل 481 دارای احتراق کامل بوده که باعث کاهش میزان گازهای مضر حاصل از احتراق می‌شود.

بازدهی حرارت این بخاری بدون دودکش 99.9 درصد بوده که سبب صرفه‌جویی در هزینه‌های شما می‌گردد. این بدین معناست که تقریبا تمام سوخت مصرفی صرف ایجاد حرارت و گرما می‌شود و در این حالی است که بخار‌ی‌های دودکش‌دار بیش از 30 درصد حرارت از طریق دودکش به هدر می‌رود.

این بخاری بدون دودکش آبسال مطابق با استاندارد ANSI Z21.11.2 ساخته شده که بالاترین میزان ایمنی را هنگام استفاده از دستگاه برای شما به ارمغان می‌آورد.

در هنگام خرید بخاری بدون دودکش این نکته را در نظر بگیرد که به هیچ عنوان این نوع بخاری را در مکان‌های بسته مانند حمام و اتاق خواب استفاده نکنید.

رنگ این بخاری بدون دودکش آبسال نوک مدادی بوده که پوشش رنگ آن پودری کوره‌ای است و در برابر حرارت بسیار مقاوم است. همچنین دارای شیشه سکوریت مقاوم در برابر شوک‌های حرارتی نیز است.بخاری بدون دودکش آبسال

ویژگی و امکانات بخاری شعله آبی آبسال بدون دودکش
یکی از کلیدی‌ترین ویژگی‌های این بخاری بدون دودکش آبسال این است که دارای سیستم کنترل اکسیژن محیط است. این سیستم به درصد اکسیژن موجود در هوا حساس بوده و در صورتی که اکسیژن کاهش یابد بخاری به طور خودکار خاموش شده و تا تهویه کامل محیط بخاری را نمی‌توان روشن کرد.

این بخاری گازی بدون دودکش مجهز به سیستم رگلاتور است که عملکرد آن به گونه‌ای می‌باشد که نوسانات گاز ورودی به بخاری را ثابت نگه می‌دارد.

این بخاری گازسوز بدون دودکش دارای پایه‌های مخصوصی بوده که قابلیت نصب بر روی دیوار و زمین را برای شما فراهم کرده است. همچنین به خاطر سبک بودن و ابعاد کوچکی که دارند این امکان را براش شما فراهم کرده تا در هر مکانی بتوانید از این بخاری استفاده کنید.

از دیگر ویژگی‌های این بخاری گازسوز می‌توان به سیستم جرقه زن Piezo Electric نیز اشاره کرد.

راهنمای خرید بخاری گازی
در هنگام خرید بخاری قبل از توجه کردن و طرح و رنگ بهتر است به عمکلرد و استاندارد بودن بخاری توجه کنید. دستگاه که مجهز به سیستم حساس به میزان اکسیژن است. این سیستم ریسک ناشی از بروز حوادث ناگوار را به شدت کاهش می‌دهد.

در ساخت بعضی از بخار‌ی‌های فقط به سنسور حرارتی اکتفا می‌کنند که از لحاظ ایمنی مورد تایید نمی‌باشد. عملکرد این سیستم به گونه‌ای است که اگر حرارت بخاری را بالا ببرید و بدنه بخاری گرم شود این سنسور عمل کرده و بخاری را خاموش می‌کند ولی در مورد کم شدن اکسیژن موجود در هوا هیچ عکس‌العاملی از خود نشان نخواهد داد. حتما به این نکته هم توجه داشته باشید که بخاری که قصد خرید آن را دارید حتما دارای کارت گارانتی باشد و نصب و راه‌اندازی دستگاه توسط سرویس کار مجاز انجام بشود. سرویس کار دستگاه را از لحاظ خروج گاز منوکسیدکربن تست می‌کند که نقش مهمی در افزایش ایمنی دارد. نصب استاندارد دستگاه از بروز حوادث تا حد چشمگیری جلوگیری می‌کند. همچنین در هنگام نصب باید به خروجی دودکش و نصب لوله بخاری به این خروجی توجه زیادی کرد.

طول : 45 سانتی‌متر عرض : 18 سانتی‌متر ارتفاع : 60 سانتی‌متر
گاز طبیعی شهری
بازده حرارتی (درصد): 99.9 فضای قابل گرمایش: 110 ترموکوپل: دارد جنس بدنه:فلزی سیستم ODS :دارد فندک :دارد حجم گرمادهی: 5200 - 2200 کیلوکالری در ساعت گاورنر: دارد نوع شعله: شعله نما نوع شیشه: سکوریت

گنجایش و ابعاد

ابعادطول : 45 سانتی‌متر
عرض : 18 سانتی‌متر
ارتفاع : 60 سانتی‌متر

مشخصات فنی

گاز مصرفیگاز طبیعی شهری

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتبازده حرارتی (درصد): 99.9
فضای قابل گرمایش: 110
ترموکوپل: دارد
جنس بدنه:فلزی
سیستم ODS :دارد
فندک :دارد
حجم گرمادهی: 5200 - 2200 کیلوکالری در ساعت
گاورنر: دارد
نوع شعله: شعله نما
نوع شیشه: سکوریت