کولرگازی سامسونگ مکث 13KCFU

نام برند: سامسونگ
دوتکه با قدرت سرمایش 13000
با ضمانت نامه سام سرویس
18ماه گارانتی و 5 سال تعویض موتور

سامسونگ

برای استعلام قیمت تماس بگیرید

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

کولرگازی سامسونگ مکث  13KCFU

سرمایش توربو

کولر گازی جدید سامسونگ در حالت سرمایش توربو (Turbo Cooling) با حداکثر سرعتش کار می‌کند تا دمای محیط را سریعاً به حد مطلوب برساند. با فناوری سرمایش توربوی سامسونگ، فضایتان را در یک آن خنک کنید.

باله ضد فرسودگی

وقتی فرسودگی آغاز شود، دوام مبدل حرارتی را پایین آورده و در نتیجه عمر آن را نیز کوتاه می‌کند و شرایط رشد باکتری‌ها را فراهم می‌سازد. باله مبدل حرارتی سامسونگ طوری طراحی شده که در مقابل فرسودگی مقاوم باشد تا برای مدتها از هوای خنک و آسوده لذت ببرید.

خواب آسوده

نداشتن خوابی آسوده در شب می‌تواند پیامدهای بدی را در روز بعد برایتان به دنبال داشته باشد. این است که ویژگی «خواب آسوده» سامسونگ شرایط محیطی ایده‌آلی را در اتاق خوابتان ایجاد می‌کند. با مجهز بودن به سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت، هر سه مرحله خواب شما از گرما و رطوبت اضافی محفوظ می‌ماند تا بتوانید پرانرژی و سرحال از خواب بیدار شوید و آماده سپری کردن یک روز نو باشید. ویژگی «خواب آسوده» نه تنها از برهم زدن دقایق و ساعتهای خواب شما جلوگیری می‌کند، بلکه در مقایسه با حالت سرمایش عادی، تا 36% نیز در مصرف انرژی صرفه‌جویی به‌عمل می‌آورد.

کاهنده هوشمند مصرف
هنگام استفاده از کولر گازی سامسونگ، دیگر لازم نیست نگران قبض برق باشید. برای صرفه‌جویی در برق، دیگر نیازی نیست وقتی دمای اتاق به اندازه کافی خنک شد کولر گازی را خاموش کنید و پس از نامطلوب شدن هوای اتاق دوباره آن را روشن نمایید.

کولرگازی سامسونگ مکث  13KCFU

عرض پنل 82 سانتی متر ارتفاع پنل 29 سانتی متر طول پنل 19 سانتی متر عرض کمپرسور 66 سانتی متر ارتفاع کمپرسور 48 سانتی متر طول کمپرسور 24 سانتی متر
سفید
B
سیستم سلامتی نقره ای،سیستم کاهنده رطوبت،بادزن اتوماتیک، شروع به کار خودکار،سیستم صرفه جویی در برق

مشخصات کلی

رنگسفید
گرید انرژیB

گنجایش و ابعاد

ابعادعرض پنل
82 سانتی متر
ارتفاع پنل
29 سانتی متر
طول پنل
19 سانتی متر
عرض کمپرسور
66 سانتی متر
ارتفاع کمپرسور
48 سانتی متر
طول کمپرسور
24 سانتی متر

امکانات

آنتی باکتریال

مشخصات فنی

حفاظت در برابر نوسان برق

سایر ویژگی‌ها

سایر توضیحاتسیستم سلامتی نقره ای،سیستم کاهنده رطوبت،بادزن اتوماتیک،
شروع به کار خودکار،سیستم صرفه جویی در برق